Афонсо Фигейредо: Понякога бием, а друг път се учим

Левият защитник на Левски Афонсо Фигейредо сподели, че ранният гол на Берое се е оказал решаващ за загубата с 1:2 на „Герена“. „Не беше добър мач за нас. Трудно е да реагираш, когато получиш гол във втората или третата минута. Създадохме положения в края на полувремето пропуснахме и дузпа . Но така е във футбола, в този ден всичко бе лошо за нас. Заслужавахме поне равенство, защото се борихме. Не мога да кажа, че отборът игра чак толкова зле. Знам, че теренът е еднакъв за всички, но условията бяха ужасни. Получихме два гола. Единият в началото на първото полувреме, а другия в началото на второто. Сега трябва с много работа да излезем от тази ситуация. Има време да мислим за мачовете с цска-София за купата. Всеки двубой вече е важен. Няма значение с кой играем, Левски трябва да побеждава“, коментира португалецът пред сайта на Левски. Той играе при „сините“ под наем от Рен. Във Фейсбук пък Афонсо написа и послание до феновете: „Понякога печелим, а друг път се учим. Благодаря на феновете, които винаги са зад нас от началото до края. Вярвайте ни“. Халфът на Левски Жорди Гомес също публикува в социалните мрежи. „Резултатът не е добър, но трябва да продължим напред. Благодаря на феновете, които ни подкрепиха“.