Левски не доминира, а?

След измъчената победа на цска-София над Локомотив (Пловдив) старши-треньорът на „червените“ Нестор Ел Маестро захапа Левски, казвайки че отборът на Славиша Стоянович не доминира в мачовете си по българските терени. Е, бившият помощник в Шалке 04 явно има нужда от актуални записи на изявите на „сините“, а не от времето на Делио Роси в клуба. Защото Левски смачка тим на Ботев, който беше в серия от 6 мача без поражение и само едно такова от август насам.
Най-резултатният отбор в Първа лига към момента смачка „канарчетата“ у дома, но това не е първият случай, в който възпитаниците на Славиша Стоянович доминират категорично над съперника си. Верея отнесе само 7 гола, а можеше да падне с двуцифрен резултат само преди седмица. Левски беше по-добър и от Черно море през седмицата, когато Аймен Белаид допусна куп грешки в защита и е виновен и за двата гола във вратата на Божидар Митрев. „Сините“ смазаха Лудогорец през второто полувреме на сблъсъка между двете селекции в Разград и се стигна до там, че хегемонът в българското първенство в последните 7 години бавеше целенасочено времето от притеснение, че може да се стигне до равенство. Славия и Берое са други два тима, които вече са усетили, че Левски няма нищо общо с отбора от последните 3-4 години, който се мъчеше 90 минути, вместо да доминира.